Ніжинські студенти посіли призове місце на легкоатлетичному кросі

11 жовтня в місті Чернігові відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу. Збірну команду Ніжинського району представляли студенти Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу. Поступившись лише командам Чернігова та Козелецького району наші легкоатлети вибороли почесне ІІІ місце, повідомляє Сектор сім’ї, молоді та спорту Ніжинської райдержадміністрації

В особистому заліку на дистанції 3000 метрів до числа призерів увійшли: серед юнаків ІІІ місце виборов Шостка Володимир студент НАТК, а серед жінок бронзову медаль отримала студентка НАТІ Валієва Каріна.
Лише трішки поступились на цій же дистанції, зайнявши почесне IV місце серед юніорів Пиркова Богдана, а серед жінок – Кубрак Алла.
На дистанції 5000 метрів серед чоловіків IV місце посів тренер збірної команди Сахно Володимир. Усі призери були нагороджені грамотами та медалями!