В Україні пропонують впровадити онлайн-прописку

 

 

Реєстрація місця проживання через інтернет має скасувати додаткові довідки та документи.

У Верховній раді України зареєстрували законопроект, за яким реєструвати місцепроживання можна буде через інтернет. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Наразі процедура змушує кожного громадянина доводити державі своє право проживання у помешканні і збирати ряд довідок та підтверджень. Реформа передбачає введення принципу, за яким особі достатньо повідомити про своє місце проживання за допомогою однієї заяви», – вважає перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

 

Заяву на реєстрацію місця проживання можна буде подати в органі реєстрації або через ЦНАП, а також через інтернет, а для самої рестрації буде достатньо лише однієї заяви. Відмітку про прописку в паспорті ставитимуть за бажанням. Водночас у законопроекті пропонують скасувати паперовий документообіг із довідками про місце проживання чи склад сім’ї.

Законопроект «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» розробили в Офісі реформування адміністративних послуг. У міністерстві зазначають, що ця система працює в Нідерландах, Німеччині, Латвії та у кількох штатах США.

Джерело:tvoemisto.tv

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *