В Україні почнуть перевіряти якість опалення

 

 

Національна комісія з регулювання у сфері енергетики буде проводити моніторинг показників якості послуг у сфері теплопостачання за трьома критеріями.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг вперше запроваджує моніторинг показників якості у сфері теплопостачання. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Комісії в п’ятницю, інформує UkrMedia.

Це дозволить НКРЕКП отримувати інформацію про показники якості теплопостачання за трьома напрямками :

  • безперервність теплопостачання,
  • якість теплоносія,
  • комерційна якість надання послуг.

Крім того запровадження моніторингу повинно дозволити регулятору інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони про показники якості послуг з теплопостачання і в перспективі враховувати показники якості послуг при встановленні тарифів ліцензіатів у сфері теплопостачання.

 

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки і захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

Запровадження моніторингу дозволить регулятору:

  1. вже зараз – інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони про показники якості послуг з теплопостачання ліцензіатів Комісії;
  2. у перспективі – враховувати показники якості послуг при встановленні тарифів ліцензіатів у сфері теплопостачання.

Проект форм звітності буде опублікований на сайті НКРЕКП для отримання зауважень і пропозицій від усіх зацікавлених сторін, і подальшого їх публічного обговорювання.

При введенні моніторингу показників якості надання послуг у сфері теплопостачання був використаний накопичений досвід Комісії з моніторингу і регулювання якості послуг у сфері електропостачання (здійснюється з 2006 року), газопостачання (з 2017 року), у сферах централізованого водопостачання та водовідведення (з 2017 року).

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *