Новий розклад руху потягів по станції Ніжин

З 9 грудня дещо змінився графік руху потягів, тому публікуємо розклад руху регіональних та приміських потягів по станції Ніжин, а також пасажирських потягів на Київ. Цей розклад ви завжди может знайти на нашому сайті в рубриці “Про Ніжин”, розділ “Як доїхати до Ніжина. Розклад руху потягів”

Актуальну інформацію про рух цих та інших пасажирських потягів (на Львів, Харків ітд.) по станції Ніжин дивіться на сайті Укрзалізниці за посиланням


Пасажирські потяги на Київ (з 9.12.2018)

 

N Маршрут прямування Час приб. на ст. Ніжин Зупинка Час відправлення Періодичність Час приб. на ст. Київ
73 Москва Львів 02:46 0:02 02:48 щоденно 04:12
775 Харків Херсон 04:00 0:02 04:02 щоденно 05:34
896Д Шостка-Київ-Вол. 05:15 0:12 05:27 щоденно 07:43
124 Костянтинівка Київ 06:28 0:02 06:30 щоденно 08:31
784 Шостка Київ 07:02 0:02 07:04 щоденно 08:38
779 Суми Вінниця 08:35 0:01 08:36 по сб та нд 09:55
779 Суми Київ 08:35 0:01 08:36 крім сб та нд 09:55
883К  Зернове – Київ-Вол. 10:00 0:02 10:02 щоденно 11:58
53 С.петербург Київ 11:11 0:15 11:26 по парних 12:57
786 Шостка Київ 14:45 0:02 14:47 щоденно 16:14
046Д Лисичанськ Ужгород 20:40 0:02 20:42 щоденно 22:27
887К Ворожба – Фастів  20:57 0:03 21:00 щоденно 23:16
778 Шостка
Хмельницький
21:08 0:02 21:10 щоденно 22:43
94    Мінськ Одеса   23:18 0:02 23:20 по вт. 00:55


Приміські та регіональні потяги на Київ

N Маршрут прямування Відправлення Періодичність Час приб. на ст. Київ-Пас
6901 Ніжин – Святошин 03:12 Щоденно 06:13
6905  Ніжин – Київ-Вол 04:10 Щоденно 07:10
6907 Ніжин – Київ-Вол 04:35 Щоденно 07:23
6909 Ніжин – Київ-Вол 04:43 Щоденно 07:56
895 Шостка – Київ-Вол. 5:27 По пн., сб. 07:43
895 Конотоп пас. – Київ-Вол 5:27 Крім. пн., сб. 07:43
6911 Ніжин – Дарниця 05:01 Щоденно 07:27 (до Дарниці)
6913 Ніжин – Київ-Вол 05:34 Щоденно 08:18
864/863 Неданчичі – Київ-Вол. 07:15 Крім ср. 09:32
864/863  Чернігів – Київ-Вол. 07:15 По ср 09:32
6915 Ніжин – Київ-Вол. 08:44 Щоденно 11:23
883 Зернове – Київ-Вол. 10:02 Щоденно 11:58
6917 Ніжин – Київ-Вол 10:20 Щоденно 12:54
6919 Ніжин – Київ-Вол 11:50 Щоденно 14:33
6921  Ніжин – Київ-Пас. 13:27 Щоденно 16:00
6923  Ніжин – Дарниця 15:46 Щоденно 17:49
6925 Ніжин – Київ-Пас. 16:30 Щоденно 19:06
6927  Ніжин – Київ-Волинський 17:30 Щоденно 20:18
882/881  Славутич – Фастів 19:08 по нд.  21:08
6929  Ніжин – Київ-Волинський 20:00 Щоденно 22:54
887 Ворожба – Фастів-1 21:00 Щоденно 23:16

 


Приміські та регіональні потяги з Києва

 

N Маршрут прямування Відправлення
(з Київ-Пас)
 
Періодичність Час приб. до Ніжина
6902  Київ-Вол. – Ніжин 04:28 Щоденно 07:13
6904 Київ-Пас. – Ніжин 06:17 Щоденно 08:48
6906 Дарниця – Ніжин 07:37 Щоденно 09:50
6908 Дарниця – Ніжин 08:25 Щоденно 10:30
6910 Київ-Пас. – Ніжин 08:47 Щоденно 11:18
888 Київ-Волинський – Ворожба  09:46 Щоденно 11:35
6912 Дарниця-Ніжин 10:38 Щоденно 12:51
880/879  Київ-Волинський – Славутич  12:06 по нд. 14:04
6914  Київ-Волинський – Ніжин 12:15 Щоденно 15:03
6916  Київ-Волинський – Ніжин 13:57 Щоденно 16:43
896 Київ-Волинський – Шостка 15:13 По пт.нд 17:16
896 Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:13 Крім пт. нд. 17:16
6918  Київ-Волинський – Ніжин 15:47 Щоденно 18:17
6920 Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:25 Щоденно 19:27
884   Фастів- – Зернове  17:16 Щоденно 19:08
866/865 Київ-Волинський – Неданчичі  17:38 Крім вт. 19:45
866/865  Київ-Волинський – Чернігів  17:38 По вт. 19:41
6922 Дарниця – Ніжин 18:27 Щоденно 20:32
6924 Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:15 Щоденно 20:46
6926  Київ-Пас. – Ніжин 19:35 Щоденно 22:17
6928  Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:33 Щоденно 23:43
6930  Київ-Волинський – Ніжин 21:30 Щоденно 00:08

Потяги з Ніжина на Чернігів

N Маршрут прямування Відправлення від ст. Ніжин
Періодичність Час приб. до Чернігова
6301 Ніжин – Чернігів 05:28 Щоденно 7:18
6303 Ніжин – Чернігів 08:20 Щоденно 10:06
6305 Ніжин – Чернігів 11:45 Щоденно 13:21
880Р Київ – Чернігів 14:08 По Нд. 15:30
6307 Ніжин – Чернігів 17:25 Щоденно 19:11
866/865  Київ-Волинський – Неданчичі 19:53 Щоденно 20:58
866/865 Київ-Волинський – Чернігів  19:53 Щоденно 20:58
6309 Ніжин – Чернігів 21:25 Щоденно 23:04

Потяги з Чернігова на Ніжин

 

N Маршрут прямування Відправлення
Періодичність Час приб. на кінцеву станцію
864/863 Неданчичі – Київ-Волинський  06:00 Крім ср. 07:12
864/863 Чернігів – Київ-Волинський  06:00 По ср. 07:12
6302 Чернігів – Ніжин 06:18 Щоденно 07:59
6304  Чернігів – Ніжин 08:20 Щоденно 09:53
6306 Чернігів – Ніжин 13:25 Щоденно 15:03
6308  Чернігів – Ніжин 17:20 Щоденно 18:55
882/881 Славутич – Фастів  17:48 По нд 19:08
Чернігів – Ніжин 20:34 Щоденно 22:16

Потяги на Прилуки, Гребінку

N Маршрут прямування Відправлення
Періодичність Час приб. до ст. Прилуки/Гребінка
6524П Ніжин – Гребінка 10:11 Щоденно 11:39/ 13:03
6528П Ніжин – Гребінка 19:53 Щоденно 21:29/23:24

Із Гребінки/Прилук

N Маршрут прямування Відправлення зі ст Гребінка/Прилуки
Періодичність Час приб. на кінцеву станцію
6521П Гребінка – Ніжин 01:47/ 03:30 Щоденно 05:05
6526П Гребінка -Ніжин 14:02/ 15:35 Щоденно 17:09

Потяги з Ніжина на Конотоп

Маршрут прямування Відправлення Періодичність Час приб. до ст. Конотоп
6452 Ніжин-Конотоп 05:37 Щоденно 07:25
6454 Ніжин – Конотоп 10:17 Щоденно 12:04
888  Київ-Волинський – Ворожба  11:46 Щоденно 13:16
6456 Ніжин – Конотоп 15:28 Щоденно 17:23
6458 Ніжин – Конотоп 16:59 Щоденно 18:46
896 Київ-Волинський – Шостка  17:26 Щоденно 19:15
884  Фастів – Зернове 19:11 Щоденно 20:40

Потяги з Конотопа до Ніжина

Маршрут прямування Відправлення Періодичність Час прибуття до Ніжина
895  Конотоп. – Київ-Волинський  03:28 Крім ПН.,Сб 05:15
895 Шостка – Київ-Волинський  03:28 По Пн.Сб 05:15
883 Зернове – Київ-Волинський  08:28 Щоденно 10:00
6451 Конотоп – Ніжин 08:45 Щоденно 10:34
6453 Конотоп – Ніжин 13:35 Щоденно 15:21
6455 Конотоп пас. – Ніжин 17:42 Щоденно 19:30
887 Ворожба – Фастів-1  19:27 Щоденно 20:57
6457 Конотоп пас. – Ніжин 20:48 Щоденно 22:34

 

Джерело: mynizhyn.com

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *