Ніжинці, візьміть участь у голосуванні за проекти громадського бюджету

 

 

З 24 грудня 2018 року по 04 січня 2019 року починається голосування за громадські проекти які пройшли відбір. Відповідно до рішення робочої групи до голосування допущено сім проектів (шість великих та один малий). Голосування проходить з 8.00 до 17.00 години в уповноваженому робочому органі та у часи роботи визначених пунктів голосування (площа Івана Франка,1, каб.65 (4 поверх). Проголосувати можна за 1 малий та 1 великий проект, про що робиться позначка у відповідній графі. Бланк для голосування вважається недійсним, якщо не виконано умови голосування.

1 малий проект:

1.«Університет третього віку» на базі Територіального центру соціального обслуговування (облаштування та оснащення комфортного простору для слухачів).(99тис.00грн. автор проекту: Балакірєва Ірина Олександрівна).

6 великих:

1.     Створення креатив – простору актової зали ЗОШ І-ІІ ст. №1 (399тис.864грн. автор проекту: Хоменко Тамара Олексіївна).

2.     Благоустрій переходу (сполучення) між основними будівлями лікувальних закладів м.Ніжина «Крок до майбутнього медичного містечка.(400тис.00грн. автор проекту: Іллюшко Юлія Анатоліївна)

 

3.     «Бібліотека без обмежень»(380тис.00грн. автор проекту: Єкименко Олена Євгеніївна).

4.     Автобусні зупинки – це зручно, затишно, безпечно.(308тис.250грн.автор проекту: Гриценко Сергій Володимирович)

5.     Сучасним дітям – сучасний спортивний майданчик.(399тис.00грн.автор проекту: Гомоляко Андрій Олексійович).

6.     Міський екологічний центр при краєзнавчому музеї імені Івана Спаського.(167тис.00грн.автор проекту: Тарасенко Лариса Іванівна).

 Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *