Для українських військових збудували комплекс, у якому імітуватимуть бої у населеному пункті

 

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ (військова частина А4150) завершили будівництво навчального місця “Бій у населеному пункті”. Цей комплекс розташований на Яворівському полігоні, що на Львівщині.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

У травні 2018 року Міжнародний центр миротворчості та безпеки оголосив тендер на виконання робіт із “Будівництва навчального місця “Бій в населеному пункті”. Витрати на будівництво склали майже 40 мільйонів гривень.

Для українських військових збудували комплекс, у якому імітуватимуть бої у населеному пункті
Навчальне місце “Бій у населеному пункті”

На базі цього навчального місця можуть одночасно займатись до 3-х рот вдень та до 1-ї роти під час проведення занять уночі. Зокрема, серед занять, які планують проводити на цьому навчальному місці, – це оборона та наступ, патрулювання, виконання пошукових операцій в населеному пункті, дії на техніці в умовах населеного пункту та проведення інших практичних занять за різними темами.

 

Джерело Телеканал новини «24»

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Для українських військових збудували комплекс, у якому імітуватимуть бої у населеному пункті

  1. Напрасная трата денег! Под ДНР И ЛНР посадок хватит для всех на удобрение. Ну юлька капельмаер продаст требуху для богатых европеедов. Так что , тренируйтесь. Мой пулемет при мне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *