Ніжинських працівників психологічної служби вчили формувати у дітей життєво необхідні навички

 

 

 

 

11 січня 2019 року за сприяння Управління освіти Ніжинської міської ради на базі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 методистами обласного навчально-методичного центру психологічної служби Чернігівської області(ЧОІППО) Дрозд Оленою Миколаївною та Шутюк Наталією Володимирівною проведено навчальний семінар-тренінг для працівників психологічної служби міста Ніжина за просвітницькою програмою «Навчіть дитину захищатися»( автори: доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, Голова Правління ВБО Українського фонду «Благополуччя дітей»; Олена Нагула, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук).
Програма спрямована на формування в дітей 4-9 років (І блок) безпечної поведінки та вміння відстоювати особистісні кордони; на попередження сексуального насильства; має гриф МОНУ, є в переліку профілактичних програм, затверджених наказом МОНУ від 08.08.2017 року №1127 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо розвитку психологічної служби системи освіти України на період до 2020 року» та реалізується за підтримки Українського фонду «Благополуччя дітей» у партнерстві з Радою Європи.
Тренінгове заняття в Ніжині охоплювало теоретичний та практичний блоки. Про те, що інформація подається дітям за допомогою інтерактивних бесід, ігор, казок, програвання сценок та дозволяє спрямувати поведінку на особисту безпеку та засвоєння п’яти правил безпечної поведінки, учасники змогли переконатися під час практичної частини, виступаючі у ролі ведучих. .
Навчання за програмою «Навчіть дитину захищатися!» пройшли 19 практичних психологів, соціальних педагогів із 12 закладів загальної середньої, 7 закладів дошкільної , 1 закладу позашкільної освіти та міського методичного кабінету міста. По завершенню навчання учасники отримали методичні матеріали(друковані та електронні версії) та сертифікати.
Під час рефлексії, учасники подякували тренерам за цікаве та професійне навчання, організаторам – за створення умов для його проведення, та висловили побажання про продовження навчання в рамках проекту для просвітницької роботи з дітьми інших вікових категорій.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *