Тариф на теплопостачання у Ніжині знову зросте?

 

 

Останнім часом у мережі Фейсбук ніжинці активно обговорювали питання тарифу на послуги з теплопостачання. Нібито має зрости вартість послуг, адже на розгляд виконавчого комітету поданий Проект рішення Про  погодження товариству з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі» розрахунку розміру втрат, що виникли протягом періоду розгляду тарифів, встановлення та їх оприлюднення. Про це повідомляє сайт “Нежатин”.

Втрати, що виникли в період з 1 листопада по 31 грудня складають 4 939 532 грн.

У Проекті рішення йде мова про те, що дані втрати необхідно включити до складу тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води під час наступного (чергового) перегляду цих тарифів. Відшкодування втрат провести протягом 2-х років після перегляду тарифів.

 

За роз’ясненням звернулись до заступника директора «НіжинТеплоМереж» Володимира Школьного. Він пояснив, що підприємство поки не планує підвищувати тариф.

«Завжди виконуємо постанову Кабміну №869. Якщо зміняться складові тарифу, будемо подавати на виконком Проект  рішення щодо його корегування. Зараз же виконком розглядає наші втрати, що понесли в період з 1 листопад по 31 грудня, коли Кабміном було прийнято рішення про зростання ціни на газ. Тож, протягом двох місяців, коли проходила процедура оприлюднення тарифу і його прийняття, ми купували газ по новій ціні, а рахунки ніжинцям виставляли по старій. З того і виникли втрати. Тепер орган самоврядування має вирішити у який тариф закладати відшкодування втрат», – коментує Володимр Школьний.

Ознайомитись з Проектом Рішення можна за посиланням.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Тариф на теплопостачання у Ніжині знову зросте?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *