У ніжинському терцентрі відбувся святковий захід «Коханню всі віки підвладні»

 

 

Кохання… Воно для кожного своє, воно настільки різне й щоразу неповторне, що йому не можна дати чіткого визначення… Кохання – це те, що допомагає; це те, що змушує страждати; це те, що дарує неповторне й ні з чим непорівнянне щастя…
Напередодні Дня закоханих в Ніжинському територіальному центрі соціального обслуговування, для відвідувачів відділення денного перебування, відбувся святковий захід «Коханню всі віки підвладні». Під час заходу, який видався напрочуд романтичним та цікавим, присутні мали змогу дізнатися про історію виникнення Дня Святого Валентина, взяти участь у вікторині, продекламувати улюблені вірші та заспівати пісень. Створили атмосферу свята та радісного настрою студенти волонтерської групи «Час для нас», яка діє при кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя (керівник Ганна Бондаренко). Яскравості та позитиву додали вихованці танцювального колективу «Ефект» (керівник Ольга Московська), магістрантка факультету культури та мистецтв, переможниця Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів – Ірина Шевченко, учениці Ніжинського педагогічного ліцею – Богдана Марченко та Анастасія Бурч, студенти спеціальності «соціальна робота» – Олеся Шейко, Надія Бокач, Анна Пархоменко, Тетяна Довгошея.
Усі учасники свята отримали хенд-мейд «валентинки» з побажаннями від студентів та солодощі від «Спілки Самаритян України Чернігівське об’єднання» (голова Ірина Балакірєва).
Територіальний центр Ніжинської міської ради

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *