Ніжинська дитяча хореографічна школа святкує 25-річчя

 

Професійні постановки, море радості та яскравої енергетики, побажання процвітання та успіху — саме так відзначила своє 25-річчя Ніжинська дитяча хореографічна школа.
25 років — зовсім невеличка дата для людини, але вагома віха для школи. За ці роки Ніжинська хореографічна школа стала не лише рідною домівкою для дітлахів, а й місцем розквіту чисельних талантів тих хто пов’язав своє життя з мистецтвом.
Тому 15 березня в Ніжинському будинку культури зібралися чисельні гості та поціновувачі вишуканого мистецтва музики й танцю на концертну програму «Щасливі діти – наше майбутнє!». Також на гостину завітали поважні гості: міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Олександр Кодола, секретар міської ради Валерій Салогуб, представники Міністерства культури і мистецтв, департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, директори мистецьких шкіл області, директор Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, голова Громадської ради м.Ніжина Володимир Дорохін, члени ГР, начальник управління культури та туризму Тетяна Бассак, екс-начальники управління культури та туризму – Леонід Шаган, Валерій Примаченко.
В ході концерту дитячі колективи показали високу професійну майстерність, а гості не втомлювалися виказувати захоплення результатом багаторічної кропіткої роботи незмінної директорки Галини Тимошенко та педагогічного колективу НДХШ.
Лілія Журко

фото автора та Тетяни Марченко

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *