Весна надихає вихованців Ніжинської СЮТ на перемоги

 

Весна – чудова пора року! Весна приносить незвичайний стан польоту в душі, життєдайну енергію, що наповнює все та всіх навколо. Не випадково, що саме навесні так хочеться нових зустрічей, звершень і вражень.

Переможний духом весни сповнені вихованці ніжинської СЮТ, що за два тижні від її початку вже назбирали цілий букет досягнень на всеукраїнському та міжнародному рівні, адже навесні розпочинається гарячий сезон конкурсів та змагань з різних видів науково-технічної творчості.

Поки бронзовий призер матчевих змагань збірних України та США з ракетомодельного спорту Firefly International Rocket Challenge, вихованець ракетомодельного гуртка Ніжинської СЮТ Олександр Радченко підкорював небо Техасу, в стінах його рідного закладу гостинно зустрічали представників доброчинної французької асоціації Liouba Lorr’Ukraine.

16.03.2019 в АРТ-просторі “СКЛО” НПУ імені М.П. Драгоманова відбулося відкриття і урочисте нагородження учасників V Ювілейної Всеукраїнської виставки «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» – 2019. Пишаємось, що серед 467 учасників з 18 областей України свої творчі роботи з художньо-естетичного та науково-технічного напрямів позашкільної освіти представили вісім вихованців Ніжинської станції юних техніків: Ваврик Вікторія, Калашник Карина, Яловська Анастасія, Сидоренко Анастасія, Сидорець Аміна, Гусева Валерія (гурток «Оригамі», керівник Сидорець Т. В.),Піщанська Софія (гурток «Виготовлення іграшок та сувенірів», керівник Нечваль О. О.), Малишев Святослав (гурток «Ракетомодельний», керівник Приданніков Д. Б.). Сучасна простора виставкова зала, прекрасні творчі роботи, майстер-класи, спілкування з однолітками, схвальні відгуки відвідувачів, подарунки – все це запам’ятається надовго юним ніжинським майстрам!

Вихованці гуртка «Оригамі» Ніжинської СЮТ не могли не скористатися можливістю інтернет-технологій для демонстрації своїх талантів та взяли участь у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна. Весняна Фантазія». Результати конкурсу виправдали всі очікуванняКириченко Валерії (І місце), Лясковської Поліни (ІІ місце), Сидорець Аміни (ІІІ місце) та їх наставника Сидорець Тетяни Володимирівни!

Нехай енергія цих успіхів зарядить наших переможців весняним позитивом і дасть поштовх до нових звершень! Бажаємо всім вихованцям закладу ніколи не зупинятися на досягнутому, постійно удосконалюватися, ніколи не падати духом і завжди вірити у свої сили! Попереду ще багато нових конкурсів і змагань, а щоб досягти бажаних результатів, радимо нашим спортсменам і митцям дивитися вперед з упевненістю і оптимізмом, з кожним днем знаходити новий стимул, новий шлях до успіху і нову мрію! Нехай надихає вас весна!

 

Джерело: Управління освіти ніжинської міської ради

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *