Ніжинець Валерій збирає і лікує бродячих котів

 

Ніжинець Валерій (прізвище не називає) збирає і лікує бродячих котів. Сам купує їм ліки, возить до ветлікарні. Уже здорових та їхнє потомство роздає людям. Його котики чисті, пухнасті, вгодовані…
Люди охоче беруть домашніх улюбленців. Тетяна розповідає: «Котика давно хотіла завести вдома для донечки. А сьогодні от побачила і взяла. Вибирала хлопчика, господарю дала символічні гривні – на корм».
Валерій за професією технік-механік, зараз на групі по стану здоров’ю, тож не працює. Має добре серце, тому не може пройти повз бездомне кошенятко.
– Буває йдеш, а там сидить змокле, хворе та голодне, я за пазуху – та й додому. Вилікую, виходжу. У мене 10 знайд. Є й такі, яких мені підкидають. Справа клопітна, кожного потрібно нагодувати, лікувати. Частина живе в квартирі, частина в підвалі, в будинку ні мишей, ні крис – всіх виловили, – каже чоловік.
Родина Валерія з батьковою доброю справою змирилася. А сусіди, звісно, не всі в захваті. – Це ж не я їх приманюю, це ж ви, люди, їх викидаєте, – ділиться він.
Є у Валерія і улюблениця Матильда. Її він знайшов біля пам’ятника афганцям п’ять років тому. – Бачу сидить кволе, вичухав, але більмо на оці так і залишилось. Ось сьогодні Матильдиних пухнастиків-мишеловок віддаю у добрі руки, – зазначає господар тваринок.
Окрім котів, має чоловік і сім собак, двоє з них слухняно сиділи біля господаря поки він займався благородною справою.

 

 

 

Тетяна Марченко для міської газети “Вісті”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *