Пам’ятний знак “Дзвони Чорнобиля” у Ніжині удосконалять

 

23 травня, в ході засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради, було розглянуто питання “Про затвердження зовнішнього вигляду пам’ятного знаку “Дзвони Чорнобиля”.
Повідомляє сайт “Нежатин”
Відповідно даного проекту у підніжжя пам’ятного знаку буде встановлено іменні гранітні плити нашим землякам, які загинули під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Треба зауважити, що подібне рішення вшанування ліквідаторів пропонував й автор пам’ятника “Дзвони Чорнобиля” Григорій Шмаровоз. Члени виконавчого комітету Ніжинської ради одноголосно погодили даний проект рішення. Міський голова зазначив, що від дружин загиблих ліквідаторів надійшла пропозиція про встановлення хреста, але дана пропозиція ще потребує детального розгляду та погодження на містобудівній раді.

Лілія Журко

 

 

 

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Пам’ятний знак “Дзвони Чорнобиля” у Ніжині удосконалять

  1. Скажіть будь ласка, а дороги до цього монументу в проекті не передбачаються?
    Нормальна дорога, по якій можна буде пройти, проїхати на машині, на велосипеді, та покласти квіти і не думаючи про те що після, треба буде їхати на СТО або у сервіс та ремонтувати транспортний засіб! Ніжин, має бути історичним та сучасним одночасно!
    Будь ласка, думайте не тільки про кількість пам’ятних місць, а й про благоустрій тих самих місць, адже це має бути на першому місці. Бо виходить шо це все будується тільки для мапи Google maps а не для людей!
    Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *