Чому питна вода у Ніжині іноді має осад

Вода – відмінної якості, але іноді з осадом…

У Ніжині – якісна питна вода – до такого висновку дійшли присутні в ході засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася 18 липня. Було зазначено, що наше місто – у п’ятірці “лідерів”, які мають таку якість води, але ж її потрібно постійно підтримувати у відповідному стані. По лабораторних дослідженнях та бактеріологічним  показникам  відхилень немає.

Але скарги від населення все ж є. У цьому зізнався представник від Ніжинського водоканалу. Містян не завжди задовольняє колір води та наявний осад в ній. Водоканал реагує на скаргу, до людей виїжджає лаборант та бере проби води. В основному, причиною таких неприємностей є іржа.

“Труби прочищають, але ситуацію це не покращує, – пояснив спеціаліст. – Треба враховувати стару внутрішньо-будинкову мережу, але ми до цього відношення не маємо”.

 

 

Крім того, питною централізованою водою охоплене не все місто. “Це стратегічне питання, тому актуальним є будівництво в Ніжині артезіанської скважини, – підсумував заступник міського голови Г. Олійник.

Валентина Пильник
Фото з мережі

Джерело: mynizhyn.com

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *