Ніжинська центральна міська бібліотека 3-й поверх, Площа М. Заньковецької, 8 відбудуються Літературні родинні читання «Словограй», у яких візьмуть участь родини із 14-ти районів Чернігівщини. 
23 жовтня 2019 року о 14.00 у Ніжині.
Найкращим способом привчити дітей читати – це влаштовувати сімейні сторітайми. Ритуал story times — спільне заняття дітей та батьків, яке формує повагу до слова і книги.

Мета відродження традицій родинних читань на Чернігівщині, пропаганда культурно-моральних цінностей через слово, культ книги залучення батьків та дітей до сторітайму.

Завдання проекту:

Мистецький фестиваль родинних читань «Словограй» створює унікальну територію для спілкування родин зі своїми дітьми та з іншими родинами, для обміну творчістю, апробації творчого потенціалу у різних форматах:

1. Ознайомлення із творчістю письменників України.

2. Зустрічі із сучасними дитячими письменниками.

 

3. Проведення літературного конкурсу «Добра казка».

3. Лекції «Сторітайм — важливий ритуал родинного читання» і «Чому дітям варто читати книжки?».

4. Майстер-класи: Виготовлення закладки для книжки з пресованої флористики (ошибана) та Журавлик: символ миру та родини (оригамі).

Проект здійснюється за підтримки Чернігівської обласної адміністрації, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ГО “Апельсин” у партнерстві з ГО «Центр новітніх ініціатив та комунікації»

Прес-служба Фестивалю «Словограй»