У керівництва Ніжина багато зауважень до поліції

 

Знову оперативна щотижнева нарада при ніжинському міському голові почалась з серйозних зауважень до працівників поліції.

Читати по темі: Хто зупинить хаотичне паркування в Ніжині? ФОТО

Заступник міського голови Григорій Олійник попросив поліцію вживати більш жорстоких заходів до громадян, які порушують громадський порядок.

Повідомляє сайт “Нежатин”

Ним була озвучена інформація, що в Прогресівському мікрорайоні вже протягом довгого часу збирається група підлітків, яка розпиває спиртні напої. Один з магазинів у цьому мікрорайоні продає алкоголь неповнолітнім, нехтуючи законом. Реагування поліції відсутнє, натомість йдуть масові скарги. Це може призвести до напруги в суспільстві на фоні бездіяльності правоохоронних органів.
Також Григорій Олійник підняв питання порушення правил дорожнього руху.
«На площі автомобілі пакуються в три ряди. Бувають випадки, коли зупиняються просто посеред дороги та на зупинках. Але знову ж таки, жодного реагування немає. Це ж стосується і руху багатотоннажного транспорту. Погода скоро зміниться на дощову, що вплине на дорожнє покриття, і якщо в цей час містом курсуватимуть вантажівки, це значно псуватиме дороги. Поліція повинна вживати заходів, аби не допустити цього. Процвітає і вандалізм. Сьогодні вночі був розбитий один з рекламних сітілайтів. Також, за інформацію депутатів міськради, все дійшло до того, що на площі, де встановлені нові лавочки, з’їжджаються молодики і курять кальян на зеленій зоні. Знову ж – поліція не відреагувала
Такі ситуації говорять про послаблення реагування з боку поліції. Цю ситуацію терміново потрібно змінювати, інакше реакція суспільства буде відповідна», – про наболілі питання для міста висловився Григорій Олійник.
Про дані обставини представник поліції пообіцяв повідомити керівництво. Чи буде реакція і чи зміниться ситуація в Ніжині, стане відомо згодом.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *