У Ніжині серйозно налаштовані на “війну” з паліями сміття

У Ніжині почалась осінь. Та, нажаль, тут вона асоціюється не з опалим жовтим листям, а з повітрям, яке пропахло спаленим сміттям. Йдучи по вулицям Ніжина ввечері  або рано вранці, містяни вдихають дим, який звичайно впливає на здоров’я.

Але ж як боротись з паліями сміття? Дане питання підняли на оперативній щотижневій нараді при міському голові.

Представник служби пожежного нагляду зазначив, що містом постійно проводяться рейди, але на територію приватного житла ніхто не може заходити аби зробити зауваження, чи скласти протокол.

«Значить, потрібно шукати інші методи боротьби з палінням сміття. Один з варіантів – заливати вогнище, що розпалене у дворі водою через паркан. Привід є – пожежна загроза для житла.

А потім нехай палій робить висновки, чи робити це вдруге. Але залишати ситуацію, яка зараз складається в Ніжині з повітрям, без реакції не можна», – зауважив Григорій Олійник.

Цього четверга має відбутись нарада, на якій більш детально буде обговорено план заходів, які вживатимуться, аби зупинити масове паління сміття у Ніжині.

 

 

Вам може бути цікаво

  1. Довбані воїни, а скільки машина викидає всякої х.ні в повітря??? Може авто будемо штрафувати?

  2. А цікаво цю ” війну ” проти вогнищ ще хтось в світі крім Ніжина веде ? Маразм місцевої влади кріпне на глазах .
    А що робити пенсіонерці , яка прожити на вашу пенсію не може , вимушена обробляти город а вивезти зілля вже сил не мае ??? Долбодятли !!!!

  3. Просыпаюсь ночью от страшной гари в воздухе. Мало того,что и так от жары нет свежего и чистого воздуха, так еще и это. Рублем наказывать,чтобы било по карману. Так всегда эффективнее. Но кумовство в маленьком городке никто не отменял,к сожалению.

  4. Давно пора! Осінь та весна – просто жахливі пори року у місті! Дихати нічим, провітрити приміщення не можна, бо більше надихаєшся диму, ніж повітря! Згодна щодо гасіння водою через паркан, але такі рейди мають бути постійно і скрізь! А не на найвидніших місцях. Щодо “пенсіонерки”, як писали вище – пенсіонери читають газети, мають телефони та сусідів. Тобто, не відірвані від комунікацій. Значить зможуть вийти на зв”язок зі спец. людьми – “забирачами сміття”, які приїдуть та вивезуть сміття. Таких “забирачів” сміття має організувати місцева влада. Це буде краще, ніж одна пенсіонерка запалить сміття, де буде і зілля, і пластик, і все на світі. А по сусідству живуть дітки, які граються у дворі і дихають (як і весь куток) “пенсіонним” пластиком! Сама дихає, ще й інших отруює!

  5. Не понимаю умников, которые защищают тех кто палит сухую траву. Реально, осенью дышать не чем! Почему я должен нюхать дым, вредный для здоровья??? Те сволочи, которые, палят свой мусор огородный, сами же нюхают свой дым. И дети ихние нюхают, и родные! Тот кто палит, пусть в доме у себя запалит и дышит!
    Если службы не знают от куда начать борьбу с этими огородниками, начните, например, с ул.Чехова, и прилегающих улиц! А то скоро до самосуда будет доходить! Уже был свидетелем такой картины…

  6. На цьому гомносайті ще гомноадмін є? Як довбаний владік назвав людей сволочи його писанину не видалили, як я написав що владік сволота мій комент видалили! Да Здравствуют Ніжинські ГомноСМІ. Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *