Як виглядатимуть відремонтовані плацкартні вагони в поїздах «Укрзалізниці»

«Укрзалізниця» показала плацкартний вагон після капітального ремонту. Ремонт одного вагона коштує 10,5 млн гривень, це вдвічі дешевше, ніж покупка нового. Всього у перевізника близько 200 плацкартних вагонів підлягають ремонту.

Відповідні фото опублікувала пресслужба «Укрзалізниці».

«Після ремонту вагон повністю змінюється і виглядає як новий. Зокрема, змінюється інтер’єр салону вагона, встановлюються нові сучасні вікна, полички, обладнання. В купе для зручності пасажира – додаткові місцеві світлодіодні світильники на кожне місце, а верхні полиці обладнані захисним бортиком. Також встановлюються екологічно чисті туалетні комплекси закритого типу, системи відеоспостереження, дахова система кондиціонування повітря. У службовому купе провідника є пульт управління системами вагона, енергосистема вагона обладнана перетворювачем напруги», – сказано в повідомленні.

Такий ремонт дозволяє продовжити термін експлуатації вагона на 14 років. Його вартість – 10,5 млн гривень – в 2 рази дешевше, ніж покупка нового вагона. З відремонтованих вагонів вже сформували один поїзд Маріуполь, в жовтні планують запустити ще один.

Нагадаємо, провідне міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий та короткостроковий кредитний рейтинг АТ «Укрзалізниця» в іноземній і національній валюті до суверенного рівня — «B» з рівня «В-».

https://zik.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *