Якщо побачите жінку з ЦИМ – телефонуйте в поліцію!

 

 

Чорна точка на долоні у жінки – це таємний знак. Якщо ви побачите у когось таку ознаку – негайно телефонуйте в поліцію! І ось чому.

 Кампанія “чорна точка” була створена на Facebook для  допомоги жертвам домашнього насильства. Така чорна відзнака на долоні – це символ, який є безмовним криком про допомогу.

За допомогою такого знаку жертви домашнього насильства можуть звернути на себе увагу і показати, що вони знаходяться в серйозній небезпеці. Чорна точка – це крик про допомогу і надія на те, що жертва буде врятована від кривдника.

Якщо ви побачили когось з чорною крапкою на руці, ви можете допомогти людині, негайно зателефонувавши в поліцію.

“Чорна точка на руці дозволяє оточуючим дізнатися, що жінка страждає від насильства в сім’ї та що їй необхідна допомога. Адже відкрито попросити про допомогу вона не може, оскільки кривдник практично весь час спостерігає за нею, стежить буквально за кожним кроком. Всього за добу завдяки цій кампанії було виявлено більше 6000 жертв по всьому світу. Будь ласка, підтримайте кампанію. Поділіться цією інформацією з друзями. Адже чим більше людина знає про це, тим більшій кількості страждають від насильства в сім’ї можна допомогти”, – розповів організатор кампанії.

 

“Чорна точка” вже допомогла врятувати багатьох жертв домашнього насильства.

Поділіться цією важливою інформацією з друзями і допоможіть зупинити насильство в сім’ях. Безліч жінок дійсно дуже потребують допомоги.

Домашнє насилля далеко не рідкість навіть у розвинених країнах. Щороку статистика називає просто страшні цифри, скільки жінок та дітей гинуть від рук неадекватних злочинців.

Як повідомляв портал “Знай.ua”, в Україні щороку 600 жінок гинуть від домашнього насильства.

https://znaj.ua

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *