Ніжинська ЗОШ №15 відзначила 35-річний ювілей. Фото

 

28 вересня Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №15 виповнюється 35 років. Ще така молода школа у переддень річниці влаштувала справжнє свято. Так, аби привітати школу з ювілеєм, прийшли представники влади, учні, вчителі, випускники навчального закладу, які не бачилися протягом багатьох років, а також колишні педагоги, які протягом багатьох років вкладали свою душу у навчання та виховання дітей.

Повідомляє сайт НЕЖАТИН

Нагадаємо, уперше двоник у школі №15 пролунав 1 вересня 1984 року для 1758 учнів 1-10-х класів, яких радо зустрічали 94 вчителі на чолі з директором школи Демиденком В’ячеславом Опанасовичем. На той час у школі були класи з українською та російською мовами навчання, і навчально-виховний процес здійснювався у дві зміни. 

З 2010 року школу очолює умілий педагог, здібний адміністратор Павлюченко Тетяна Миколаївна. Зараз у ЗОШ №15 навчається 1027 учнів, а педагогічний колектив складається з 74 вчителів.

27 вересня урочисто і святково було в стінах навчального закладу. Учні школи та вчителі підготували чудовий концерт. Кожен зробив вклад свого таланту та любові у рідний навчальний заклад.

Привітав адміністрацію школи в особі директора Тетяни Павлюченко секретар міської ради Валерій Салогуб. Він запевнив присутніх, що ця школа є дійсно взірцем якісної освіти про що говорять чисельні здобутки, досягнення і перемоги закладу.

Слова привітання висловив і начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський. Він вручив адміністрації школи в особі директора Тетяни Павлюченко Почесну грамоту та наголосив – ЗОШ №15 – школа, якою пишається місто, і вона достойно тримає марку першості на освітянській ниві.

“Наша душа і наша любов – це наші учні, а наше достоїнство та честь – це наші випускники, як пішли у доросле життя та прославили наш край та Україну», – підкреслила директор школи.

Привітав навчальний заклад і колектив директрів ніжинських шкіл. Випускниця ЗОШ №15, а нині директор Ніжинського навчально-виховного комплексу № 16 “Престиж” Валентина Бирка зауважила, що для неї ця школа стала початком дороги в освітянське майбутнє і вона вдячна педагогам, які привили їй любов до знань і показали, яким має бути справжній вчиталь.

Теплі слова вітань висловлювали депутат обласної ради Людмила Бойко та депутат Ніжинської ради Наталія Радченко. Розщулили присутніх колишні педагоги школи, які стверджували, вони до цих пір пам’ятатють свої цікаві і яскраві роки роботи в цьому закладі, а промайнули вони за одну мить.

Cвої  подарунки для розвитку школи зробили поважні гості, серед яких депутат Чернігівської облради, випускник школи Сергій Охонько. Він подарував навчальному закладу сучасний ноутбук для комфортної роботи шкільного колективу.

«Ця школа є частинкою нашого славетного міста, адже саме тут навчалися тисячі ніжинці, і звідси їм відкрилась широка дорога в життя. Тут свою першу освіту здобував і я. Тож дякую усім вчителям, які вкладали, вкладають і далі вкладатимуть свою душу у наших дітей», – зауважив Сергій Охонько.

Депутат Ніжинської ради Андрій Гомоляко також зробив подарунок для школи у вигляді телевізора для біологічного кабінету. Тим самим депутат, який також є виходцем школи  привітав свого класного керівника і виразив словами вдячності за виховання та навчання.

У теплій, затишній, дружній і щирій атмосфері був відзначений ще такий молодий ювілей Ніжинської ЗОШ №15. Попереду ще багато цікавих навчальних днів, перемог, досягнень, випускників, першачків, учнів, які вже сьогодні є нашим маййбутнім. Попереду ще довга дорога шкли, яка для когось стала першою стежиною у доросле життя…

Марина Волинець

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *