Ніжинські дітлахи влаштували перегони на самокатах

1 жовтня на території НДУ імені М. Гоголя (біля нового корпусу) Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та Відділом інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Ніжинської міської ради, було організовано та проведено спортивно-розважальний захід «Еко-перегони» на самокатах, в рамках Днів сталої енергії в Ніжині. В змаганнях прийняли участь дітки 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста.

В особистих заліках 3 місце зайняли: Костирко Іван, Іващенко Владислав, Гончаренка Назар, Іваницька Анна, 2 місце зайняли: Миколаєнко Мілана, Кисіль Владислав, Демідов Іван, Скрипка Андрій, 1 місце зайняли – Антоненко Владислав, Зогій Валерія, Бажин Максим, Маленко Максим.

В командному заліку 3 місце зайняла ЗОШ №2, 2 місце зайняла ЗОШ №9, та переможцем стала ЗОШ №17.
Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від Відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Ніжинської міської ради.
Всім переможцям, призерам та учасникам спортивного заходу були вручені подарунки від Медичної Лабораторії «Сінево».
Також, подякаю за розвиток фізичної культури та спорту в місті Ніжині були нагороджені: Чупрун Роман та Ворона Денис.
Всі дітки, які приймали участь в заході, отримали багато вражень та позитивних емоцій.