Червоного пилу у Ніжині все більше. Фотофакт

Ніжин все більше вкривається червоним пилом… Разом з тим, у повітря надходять шкідливі викиди, якими ми дихаємо. Питання підіймалося вже неодноразово і на сесії міськради, і на засіданні депутатської комісії з з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, антикорупційної політики, свободи слова та зв’язків з громадськістю.


Результат: на сьогоднішній день все ще чекаємо, коли надійде дозвіл на проведення перевірки на СТОВ “Дружба Нова”, адже червоний пил, який, ймовірно, утворюється в процесі сушіння кукурудзи, обробленої хімічними речовинами, чхання, погіршення самопочуття, шум у нічний час від роботи підприємства ніжинці пов’язують з роботою вищезгаданого СТОВ.

Сайту mynizhyn.com керівник управління Держпродспоживслужби Віктор Рафальський повідомив: “СТОВ “Дружба Нова” не зареєстроване в Ніжині. До Міністерства охорони здоров’я та Державної регуляторної служби України направлені листи, чекаємо відповіді: буде нам надано дозвіл на перевірку підприємства, чи ні. Лише перевіривши, ми зможемо або підтвердити, або спростувати наші підозри”.
А поки всі чекають, червоного пилу в Ніжині стає все більше…

Валентина Пильник

пил, кукурудза

пил, кукурудза

пил, кукурудза

пил, кукурудза

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *