Марк Бернес знову “грає” в Ніжині

У Ніжині встановили  на місце пам’ятник Марку Бернесу. Шлях його повернення був досить тривалим. І ось 9 жовтня він знову “заграв на гітарі” в Театральному сквері.

Світлини встановлення пам’ятника оприлюднив на сторінці у Facebook Володимир Фесюн, підписавши свій допис: “Повернення блудного сина”.

 

Із пам’ятника Коцюбинському вкрали книгу Нагадаємо, вкрали його на початку травня 2017 року. Знайшли наступного дня, але у понівеченому стані. І от сьогодні після реставрації пам’ятник видатному артисту зайняв своє місце.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Марк Бернес знову “грає” в Ніжині

  1. Спасибо дорогому Виктору Дерека за этот памятник. Он восстановил его, после вандалов, которые изуродовали его. Пытались сдать в металлолом паскуды. Это им припомнит лохматая прислуга в аду. И благодаря не заметному парню с Мыгалевки, памятник знаменитому земляку стал на своё место и будет радовать нас. Низкий поклон Виктору за это. Когда пройдёт лихолетье и будет свободная от нечисти земля Нежинская я лично поэму руку этому человеку и постараюсь, что бы он стал Почетным жителем города. Так же благодарю и администрацию горда за память о Бернесе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *