Чотири пожежі за однією адресою. Ходять чутки, що не просто так…

10 та 11 жовтня ічнянські МНСники були як на голках. Все тримали напоготові для виїзду.

Опівдні 10 жовтня загорілося на вулиці Вокзальній, 139. Там двоповерховий будинок на чотири сім’ї. Та живе тільки одна. Площа помешкання 240 квадратних метрів. У дворі спільний сарай 40 квадратних метрів.

О 12 годині 46 хвилин спалахнув вогонь у порожній квартирі. Постраждали віконні рами, двері. Вдруге о 23.45, в тій самій квартирі. Палій приніс туди ще й автомобільну шину. Втретє — через дві години, горіла одна з комірчин у сараї. О четвертій ранку спалахнуло там же. Згоріла покрівля, 30 квадратних метрів, та деревне перекриття. На місці пожежі рятувальники знайшли залишки шини.

Хто запалював і навіщо, Ічнею ходять чимало чуток. Одна із версій, квартира у якій двічі горіло, спірна. Але до чого тут два підпали сараю? Адже той відсік, в якому палало, належить не власникам проблемної квартири.

— Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 194 (умисне знищення або пошкодження майна). Заяв від потерпілих немає. Свідків підпалу теж. Чоловік, який мешкає в будинку, глухонімий, але писати вміє. Написав, що начебто він підпалив, знаходячись напідпитку. Можливий доступ і сторонніх осіб, — повідомила Юлія Ковтун, речниця обласної поліції.

Валентина Остерська,

тижневик «Вісник Ч» №42 (1744), 17 жовтня 2019 року

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *