На колінах, з гаслами: “Герої не вмирають” у Ніжині зустрічали тіло загиблого бійця

23 жовтня, у районі Світлодарської дуги загинув головний старшина 2-ї гаубичної артилерійської батареї, старшина Дмитро Антиков. Йому було 24 роки.
Живим коридором, зі свічками та синьо-жовтими прапорами зустріли сотні людей тіло загиблого бійця на в’їзді до Ніжина, зі сторони Прилук.
У Ніжині оголошено Дні жалоби: 24,25 та 26 жовтня 2019 року.
 Повідомляє сайт Нежатин

Попрощатися із загиблим прийшли родичі, близькі люди, друзі й небайдужі ніжинці. Зі свічками, на колінах та з гаслами “Герої не вмирають!” вони зустріли автомобільну колону, яка привезла бійця. Після чого автоколона рушила містом за напрямком: вул. Прилуцька, вул. Генерала Корчагіна, вул. Незалежності, буд 120, корп.1, де жив загиблий Дмитро Антиков.

Дмитро навчався у ЗОШ №15. Нещодавно закінчив історико-юридичний факультет НДУ ім. М. Гоголя. Був одружений  — дітей не мав, не встиг…

Нехай добрий, світлий спомин про цього хлопця назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто його знав, Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять!

 

 

Вам може бути цікаво

  1. УБИЙЦУ! -встречали на коленях!!!! Земляки, Вы совсем совесть и память предков потеряли! Скоро не только на коленях перед бандеровским отродьем стоять будете, а сосать пиндосовский член и зад подставлять будете. Мы придем и схроны в Заячьих соснах не помогут бравым “воякам” Всех без сожаления буду уничтожать, будет Вам зачистка!!!!

  2. А цікаво пан Охонько знае які коментарі публікує цей сайт ?? А СБУ знає ? А прокуратура ? Цей АХМЕД тут уже давно – і ніякой реакції – це що планова акція ? Чи може це позиція сайту ??

    1. Дурко ты комнатный. Когда я тебя буду допрашивать в Следственном комитете, ну в крайнем случае на Фрунзовке, там где был когда то КГБ, петь будеш отлично и всю босоту сдашь, лишь бы маленький срок получить. Так что лучше молчи в тряпочку. А Новороссия придёт и всем перевертышам найдём работу на стройках,но бесплатно. Жди и дрожи!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *