Ексклюзивним транспортом на всю область можуть похвалитись у Ніжинській міськлікарні

Ексклюзивним транспортом, єдиним на всю область, можуть похвалитись у Ніжинській міській лікарні. Це кобила Ластівка. Її придбали тут два роки тому замість колишньої, Галки. «Вісник Ч» писав про цю ротацію у 2017 році. Але тоді у лікарні ще думали: може, все ж придбати мотоблок? Адже з ним менше мороки. А Ластівка ще й норовлива.
— Подумали-подумали, та все ж вирішили зберегти традицію, — говорить Дмитро Потороча, заступник головного лікаря з адміністративно-господарської частини Ніжинської міської лікарні. — Та й мотоблок майже удвічі дорожче обійшовся б. Галку тоді продали за 7,5 тисячі, Ластівку у Наумівці Ніжинського району придбали за 15.
Змінили й візника на молодшого. Тепер конякою керує 37-річний ніжинець Дмитро Ващенко. Кажуть, професіонал.
— Удома маю своїх троє коней. Ними й заробляв. Два роки, як у лікарню влаштувався, — притримує коняку Дмитро. — Бідова. Але в основному слухається. Кобила молода. Усього сім років. Я її годую, розчісую, за щепленнями слідкую.
— Які завдання у Ластівки?
— Зараз листя вивозимо, — показує на повен віз жовтого листя. — Щебінь, пісок — все, що по будівництву треба. Відходи з харчоблоку.
— Що їсть Ластівка?
— Сіно, овес.
— Самі заготовляєте?
— Хіба траву на початку літа косимо. А так усе купують. Моркву-бурячок з харчоблока дають.
 
Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №43 (1745) 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *