Ніжинські дзюдоїсти привезли перемоги з престижного турніру в Польщі

Шістнадцятьма медалями поповнили ніжинську спортивну скарбничку нагород вихованці спортивного клубу єдиноборств “Спарта”

Дзюдоїсти ніжинського спортивного клубу єдиноборств «СПАРТА» здобули перемогу у VI турнірі з дзюдо за «Кубок Бурмистра Бялоленки», що відбувся у Варшаві.

Турнір відбувся 9-10 листопада 2019 року. Участь у змаганні взяли близько 1400 спортсменів з різних країн, зокрема: Бельгії, Литви, Латвії, Ірландії, Казахстану, в тому числі з Польщі і України та інших.

У підсумковому заліку в турнірі перемогу здобули юні ніжинські дзюдоїсти, які зайняли такі місця:

1 місце – Коломійченко Вероніка, Овчарик Кирило, Шаповалов Олексій, Дяченко Іван, Саторі Жаклін, Турчин Матвій, Крейтор Дарина.

2 місце – Зязюн Євген, Христенко Максим, Ткаченко Кирил.

3 місце – Шкуренко Мілана, Опанасенко Христина, Колесник Влад, Богдан Артем, Стельмах Єва, Домашенко Злата.

Кращим борцем свого віку визнаний ніжинець Турчин Матвій.

Переможців змагань нагородили медалями, дипломами та пам’ятними подарунками.

Крім того команда отримала грошову винагороду, частину якої, за повідомленням президента клубу Костянтина Смалія, буде направлено на лікування вихованця клубу Нікіти Мороза, який бореться з онкозохворюванням.