Чи об’єктивно йде голосування за бренд Ніжина, ціна якого – 50 000 грн?

 

 

Чи об’єктивно йде голосування за бренд Ніжина ціна якого – 50 000 грн?
11 листопада розпочалось голосування громади за бренд та брендбук Ніжина.
На офіційному сайті міськради з’явилась анкета для голосування.

Посилання на анкету для голосування: https://docs.google.com/forms/d/1fWuYO-2bNLl5lGAb8kUDhLeSGlTYPP0_H9QlY3pV9Zo/edit?usp=sharing

Повідомляє сайт НЕЖАТИН

ПРОТЕ дана анкета не гарантує об’єктивності в голосуванні. І ось чому:

 

Є лише три поля для заповнення: електронна адреса, ім’я людини та номер телефону. Будь-яка верифікація, себто підтвердження особистості – відсутні.
А саме можна вводити будь-які телефони й вписувати електронні адреси, перевірка існування яких в онлайн-режимі не відбувається. Можна міняти цифри в телефоні або букви в електронних адресах – платформа не проситиме підтвердити їх існування. Ба більше, можна робити безмежну кількість голосувань з одного номеру. Цю схему платформа також не передбачила.

Обирання п’яти претендентів тривало понад пів року. То невже за цей час не можна було створити якісної платформи для голосування, результати якого не підробити й не підкрутити? Більше тогоголосуючі не бачать тенденції у процентному співвідношенні голосів. Реальну картину знають лише організатори. Та коли мова йде про думку громади, саме вона має відстежувати хід голосування.

То яким чином відрізнятимуться фейки, боти від реальних людей. На кону 50 000 грн з міського бюджету і заради перемоги учасники можуть йти на хитрощі, але чи буде очевидна в такому разі думка громади? З таким питанням ми звернулись до організаторів голосування, інвестиційного відділу міськради. Там нам дали наступну відповідь:

“Відповідно до Положення на визначення розробника бренду Ніжина, порядок голосування визначає оргкомітет Конкурсу затверджений сесією міськради. Під час засідання 6 листопада було обговорено ряд питань стосовно проведення процедури голосування. і було прийнято рішення, що воно буде відбуватись в електронному та паперовому виглядах. Усі анкети, в яких буде зазначено однакову електронну пошту, ПІД або номер телефону не будуть враховуватись при підрахунку голосів. Також вибірково будуть здійснюватись дзвінки на вказані номери телефонів для підтвердження реальної особи”.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *