У Мінсоцполітики пояснили, чому платіжок із пільгами не буде

 

 

З листопада 2019 року українці отримуватимуть квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг і субсидій. Це пов’язано з новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, що набув чинності з 1 жовтня 2019 року, повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики. Нагадаємо, що відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків із надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма). Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися  у готівковій формі в зазначений у заяві спосіб (банк або пошта). У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю.

Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефона пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

 

З огляду на те, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних із технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації.

Сума пільги в такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

Джерело: https://cheline.com.ua/

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *