Штрафування за відсутність автокрісл неможливе?

Як виявилось. даний закон є недоопрацьованим, і зокрема в ньому є серйозна прогалина.

В правилах дорожнього руху (пункт 21 11 Б) написано: що перевезення дітей, які не досягли 12-річного віку, і чий зріст менший, ніж 145 сантиметрів, в транспортних засобах без використання спеціальних транспортних засобів забезпечення безпеки заборонений і буде каратись штафом.

Проте, в цьому пункті не вказано, які це повинні бути спеціальні засоби. Іншими словами, як вже нарікають  деякі водії, можна підложити картон чи пінопласт, сказавши, що це спеціальний транспортний засіб.

 

Тож виходить, що на сьогодні підстав штрафовати за відсутності авто-крісел немає?

Роз’яснення адвоката дивитись у посиланні на відео.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *