Заборгованість зарплат вчителям та лікарям: Кабмін виділить додаткові кошти

 

 

Кабінет міністрів України планує виділити додаткові 497,1 мільйона гривень на виплату заборгованості із зарплат вчителям та лікарям. Відповідне рішення ухвалять після того, як про погашення заборгованості попросив президент Володимир Зеленський.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає прес-служба Кабміну.

«Уряд перерозподілить 171,1 млн грн на зарплати для вчителів та спрямує ще додатково 326 млн грн на дофінансування медичної субвенції, зокрема на зарплати лікарям», — повідомив Гончарук.

В уряді повідомили, що у 2020 році змінять механізм нарахування медичних субвенцій, з яких здійснюються виплати зарплат, тому там не очікують, зо подібні ситуації із затримкою у виплаті зарплат повторюватимуться.

Також в уряді змінили принцип нарахування коштів з бюджету на зарплати вчителям. Зокрема, зарплата вчителів залежатиме від кількості дітей, яким вони викладають.

 

«Простіше кажучи, раніше платили заробітну плату за кількістю дітей, яка значно менша від реалістичної. А насправді це означає, що вчителі недоотримували гроші на зарплати протягом останніх років. Ми нарешті цю проблему виправляємо і додаємо 2,2 млрд грн для того, щоб враховувати ту кількість учнів, яка є реалістичною», — повідомляють у Кабміні.

26 листопада Зеленський у відеозверненні доручив уряду погасити заборгованість із виплати зарплати вчителям та лікарям.

https://hromadske.ua/posts

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *