У Ніжині серйозно візьмуться за пожежну безпеку в навчальних закладах

 

 

У зв’язку з трагічною подією, яка сталась в Одесі, в Ніжині серйозно візьмуться за перевірку норм пожежної безпеки у навчальних закладах. Нагадаємо, у середу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу близько 10 ранку почалася пожежа. Внаслідок пожежі загинули 8 людей, 30 людей госпіталізували.

Повідомляє сайт НЕЖАТИН
На оперативній нараді заступник міського голови Григорій Олійник закликав начальника управління Станіслава Крапив’янського ініціювати в закладах освіти дотримання норм безпеки, приписи, які були попередньо складені й на скільки безпечним є наразі місцеперебування людей в будівлях, зокрема у тих, які є найбільш старими.

 

Також Григорій Миколайович попросив провести в навчальних закладах інструктажі й тренування по евакуації та дій в разі пожежної тривоги.

«Ми часто несерйозно відносимось до форми проведення інструктажів та навчань, переводячи це в гумор. Та як показує життя – це дійсно рятує життя в екстрених ситуаціях», – підкреслив Григорій Олійник.
Зазначимо, що напередодні ДСНС України ініціювало позачергові перевірки об’єктів.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *