Рада дозволить комунальникам проникати в житло і відключати від послуг.

 

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг рекомендував ВР прийняти за основу (з урахуванням пропозицій) законопроект № 2458 щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Серед іншого депутати пропонують дозволити комунальникам проникати в житло без згоди власника для відключення від послуг.

Несанкціонований доступ до житла можуть здійснити для проведення огляду та ліквідації або відвернення аварії, обмеження (припинення) надання комунальної послуги у невідкладних випадках:

– для рятування життя і здоров’я людей;

– для рятування майна;

– для обмеження (припинення) надання комунальної послуги.

Якщо власник (користувач) відмовляється допустити в належне йому житло (інший об’єкт нерухомого майна), представник виконавця уповноважений здійснити несанкціонований доступ без згоди .

Під час проникнення в житло представник виконавця складає акт про здійснення несанкціонованого доступу та проведення ремонтних і відновлювальних робіт, робіт з обмеження (припинення) надання комунальної послуги, який підписується всіма учасниками такого доступу.

 

 

 

Крім того, у разі прийняття Закону Кабмін розробить порядок списання багатоквартирних будинків, у яких розташовані квартири та нежитлові приміщення приватної та інших форм власності, з балансу:

– міністерств,

– інших центральних органів виконавчої влади (зокрема зі спеціальним статусом),

– органів місцевого самоврядування,

– державних та комунальних підприємств,

– установ, організацій,

– господарських товариств,

– інших господарських організацій та підприємств, створених внаслідок приватизації або корпоратизації державних або комунальних підприємств щодо багатоквартирних будинків, які не увійшли до статутного капіталу таких господарських товариств та знаходяться у них на балансі (обліку) як об’єкти державної або комунальної власності.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *