З 1 січня можуть подорожчати сигарети

 

 

10 грудня на засіданні робочої групи при Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики народний депутат з фракції «Слуга народу» Андрій Холодов запропонував дозволити оптовим і роздрібним продавцям встановлювати без штрафу додаткову націнку на тютюнові вироби в розмірі 15% від максимальної  роздрібної. Про це повідомляє Hubs.

Згідно з проектом правки пропонується тимчасово, в 2020-2025 роках, наділити торговців правом «… перевищувати при реалізації тютюнових виробів максимальні роздрібні ціни, встановлені на ці вироби відповідно до законодавства, не більше ніж на 15%».

Розмір цієї націнки запропоновано розраховувати без урахування акцизного податку.  Тобто, з урахуванням податку перевищення кінцевої ціни сигарет від “максимальної роздрібної” може бути ще вище.

 

Дану правку народний депутат вирішив провести через законопроект №1209-1.  Проект зараз проходить друге читання.  Нову норму запропоновано внести до статті 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів і палива».

Джерело: journalist.today

Фото: з відкритих джерел

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *