То кому належатимуть торгові ряди Благовіщенського монастиря?

 

На початку жовтня Чернігівська обласна рада прийняла рішення про передачу торгових рядів по вулиці Гоголівська у приватизацію Благовіщенському монастирю, що підпорядковується Московському патріархату.

Як тоді пояснювали депутати облради, які представляють інтереси Ніжинщини, автори проекту рішення ввели їх в оману. Адже, по-перше – рішення було внесено в порядок денний кулуарно, до того ж була відсутня пояснювальна записка. По-друге – не було також чітко прописано, що передаватиметься саме Московському патріархату.

 

 

 

Одразу ж після того, як обласні депутати, зрозуміли свою помилку, то поставили до відома голову облради Ігоря Вдовенка, аби підготувати відповідний проект рішення про скасування прийнятого.

Дане питання було розглянуте сьогодні, 18 грудня на сесії Чернігівської обласної ради. Депутати вирішили скасувати своє попереднє рішення про передачу пам’ятки архітектури місцевого значення у Ніжині (торгових рядів в центрі по вулиці Гоголя) у розпорядження РПЦвУ і порушила клопотання про передачу цих приміщень у комунальну власність.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *