За рік ніжинець здійснив майже 40 крадіжок і отримав вирок

 

 

19 грудня в Ніжинському міськрайонному судді розглядали справу раніше судимого уродженця Ніжина, який не працює, має непрацездатного за віком батька, 1942 року народження, та мати, 1949 року народження, – інваліда першої групи по зору. Про це йдеться у постанові суду.
Повідомляє mynizhyn.com.
У період з серпня 2017 року по червень 2018 року обвинувачена особа здійснила 38 крадіжок. Чоловік зламував замки і проникав до різних приміщень від літніх кухонь і гаражів до цехів підприємств.
Серед вкраденого: 12 велосипедів (звичайні і електро), електропила, лобзик, болгарка, електроточильний апарат, металеві сокири, серп, молоток, металеві труби, алюмінієвий бідон, алюмінієві каструлі і казан, металевий садовий секатор, 10 металевих прасок, 5 швейних машин, мотор, лопата, металева коса, відра, сапки, бензопили, водяний насос, алюмінієві ложки, каналізаційні люки, мобільний телефон та інше…
Найбільше постраждали дачні будинки і гаражі.

 

Суд за ч.3 ст.185 КК України визначив чоловіку остаточне покарання у вигляді позбавлення волі на строк 6 (шість) років. Також з обвинуваченого стягнутькошти на користь ТОВ «Ніжинське міжрайонне управління водного господарства» (1019 грн. 48 коп.), та на користь держави за проведення експертиз (8 тис. 958 грн. 59 коп.).

Фото з мережі
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *