Таблички вулиць Ніжина оновлять

 

Ніжинська міська рада закупить таблички із зазначенням назви вулиць та номерів будинків Ніжина.

Вказівники мають бути встановлені на центральних вулицях та окремо на будівлях всіх установ та організацій, пише NizhynNews.

 


03 січня відбулась робоча нарада з питань благоустрою міста Ніжина під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.

Керівники прозвітували про стан виконання наданих протокольних доручень попередньої наради щодо корегування розміщення відеокамер по містуреконструкція площі Івана Франка (надано протокольне доручення відділу містобудування та архітектури разом з управлінням культури і туризму Ніжинської ради узгодити та визначити місце встановлення покажчика вулиць); водовідведення по вул. Незалежності, замовлення ОДР; виконання ремонтних робіт по вул. Батюка (укладання та узгодження розміру плитки на тротуарі), освітлення в місті (зокрема встановлення консолей та попереджувальних світлофорів по вул.Прилуцькій) тощо.
Розглянувши та обговоривши всі ескізи табличок з назвою вулиці та номером будинку було надано протокольне доручення управлінню житлово-комунального господарства та будівництва зробити кошторис по замовленню та встановленню табличок у центральній частині міста.
Надано протокольне доручення начальнику відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталії Бойко підготувати проект Правил з благоустрою в Ніжинській міській об’єднаній територіальній громаді, винести його на розгляд постійних депутатських комісій та на затвердження пленарного засідання сесії міської ради.
Підвівши підсумки наради міський голова Анатолій Лінник наголосив, що всі ті заходи, які розроблені по комунальним службам, повинні виконуватися відповідно до запланованих графіків та бути результативними, адже благоустрій міста та комфортне життя громади знаходиться в пріоритеті роботи міської влади.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *