Ніжинським посадовцям заборонили курити

 

Міський голова Ніжина видав розпорядження, яким забороняється куріння у міській раді та комунальних підприємствах міста.

З метою захисту здоров’я та права посадових осіб працювати в середовищі, вільному від тютюнового диму, запобігання тютюновій залежності, поліпшення трудової дисципліни та ефективного використання робочого часу, посилення протипожежного захисту майна, міський голова Анатолій Лінник видав розпорядження Про заборону куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів

Даним розпорядженням забороняється куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у приміщеннях адміністративної будівлі за адресою: м. Ніжин, площа імені Івана Франка, 1, тобто у приміщеннях Ніжинради.

Заборона стосується не тільки Ніжинської міської ради та її виконавчих органів, а й ніжинських комунальних підприємств, установ та організацій, що підпорядковуються раді.

Відтепер курці зможуть “задовольняти” свої потреби виключно у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

Подібні «кодекси поведінки» для держслужбовців останнім часом набувають все більшого поширення в Україні.

Вікторія Коломійченко для nizhynnews.com

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

 1. Тобто Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів” від 16.12.2012 р. дотепер “у міській раді та комунальних підприємствах міста” фактично не діяв? Які ще закони не діють?

 2. I. Внести зміни до таких законів України:
  2. У Законі України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення” (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 52, ст. 565; 2009 р., № 49, ст. 730; 2010 р., № 11, ст. 111):

  1) у статті 13

  “Забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів:

  11) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;”

 3. Чекаємо на розпорядження шановного Анатолія Валерійовича щодо заборони хабарництва місцевими чиновниками “у міській раді та комунальних підприємствах міста”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *