З квітня 2020 проїзд для школярів по Україні стане безкоштовним

 

Тепер чимало діток зможуть побувати за межами свого міста чи села, не створюючи проблеми для сімейного бюджету.

Також можливістю варто скористатися батькам школярів, які разом з дітьми можуть частіше влаштовувати сімейний цікавий відпочинок у виїзному форматі.

Кабмін України оприлюднив на урядовому порталі інформацію про запуск програми мобільності молоді.

За словами Прем’єр-міністра, програма ставить за мету зрощувати соціально активну, свідому молодь. Адже, як виявилося, більшість українських школярів не залишали межі своєї області протягом останніх 3 років.

Програма розпочне діяти вже в квітні 2020 року. Спочатку пілотні проекти запускатимуться між кількома регіонами України. На безкоштовні переїзди школярів по різних куточках України уряд закладає 500 млн гривень.

Мета програми: Розвивати самостійність у дітей шкільного віку. Можливість пізнавати різноманіття нашої Батьківщини. Формувати більш свідому суспільну позицію молоді.

Для освітніх закладів – це чудові нові можливості для шкільних екскурсій.

Джерело: inlviv.in.ua

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

  1. Что за бред, это последнее во что нужно влаживать деньги, лучше бы сделали учебу студентам не такой дорогой, или поощряли отличников.

  2. Молодці! Для дітей пізнання навколишнього світу, та різні цікаві поїздки тільки в позитив. Хай малеча подорожуючи вивчає історію країни, знайомиться з ровесниками, розважається.

  3. Атошников нехотят возить по ихним льготам , а тут детей будут, сперва создайте программу для водителей маршрутов чтоб учили свои провала и обязпности, если уже идут на такую работу чтоб свои претензии по поводу бесплатного проезда предъявили начальству своему а не пассажирам и тем более детям !!!

  4. Колись так же обіцяли безкоштовний проїзд дітям з багатодітних родин, але в школу й зі школи автобусами їздили за гроші, та й міжміські маршрути теж…

  5. Вже була така обіцянка,і не зробили))Але все ж таки будемо надіятися,що це все таки зроблять в реалі,а не в уяві…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *