На «Мигалівці» з’явився новий пішохідний перехід (Фото)

 

 

У Ніжині, біля зупиночної платформи «Мигалівка», з’явився новий пішохідний перехід через залізничні колії. Раніше на цьому місці було насипано тільки шар щебеню по обидва боки та був безбар’єрний перетин тільки між самими коліями, повідомляє unenizh.org.ua.

Існувала повна відсутність плавного підйому до колій та плавного спуску з них, що повністю унеможливлювало перетин колій маломобільними групами населення (це люди з особливими потребами, громадяни похилого віку, вагітні жінки, особи з дитячими візочками та ті, хто мають тимчасові проблеми зі здоров’ям).

Створення безбар’єрного переходу – саме цим принципом в першу чергу керувалися працівники КП “ВУКГ”. Будівництво переходу було розпочато 10 січня і виконали його протягом декількох днів.

У ході робіт створено піщано-гравійну подушку, як основу, та старанно укладено 30 бетонних плит. Працювала бригада висококваліфікованих робітників з цеху благоустрою міста та спецтехніка підприємства.

 

Новий перехід поєднав у собі комплексний захист і вигоду практично для всіх мешканців мікрорайону та пішоходів, що йдуть до зупиночної платформи “Мигалівка” або з неї, бо перед перетином колії з’явилась гарна можливість всебічного огляду та переходу без бар’єрів через такий, вкрай важливий для мешканців, перетин колій.

mynizhyn.com за матеріалами unenizh.org.ua
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Мигалівка, перехід, роботи

Мигалівка, перехід, роботи

Мигалівка, перехід, роботи

Мигалівка, перехід, роботи

Мигалівка, перехід, роботи

Мигалівка, перехід, роботи

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “На «Мигалівці» з’явився новий пішохідний перехід (Фото)

  1. Ну настоящий эвропейский переход. А врач рядом то убрали?Или как? А бабло сперли высококвалифицированные чинуши. Смех один, а не новость!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *