Ніжинських студентів запрошують на стажування від Klitschko Foundation

 

 

Студенти нарікають, що університети не готують студентів до реальних робочих умов. Однак це і не є їхнім першочерговим завданням. Аби знайти першу роботу, студентам потрібен практичний досвід. У той же час, роботодавці не готові вкладати свій час, щоб розвивати молодих співробітників. Компанії часто не бачать для себе цінності у навчанні молоді, цим самим забираючи у себе шанс підготувати члена команди.

Стажування – можливість і для студента, і для роботодавця познайомитись у роботі, зрозуміти сильні і слабкі сторони кандидата. Важливо, що під час стажування студенти розвивають у першу чергу навички, які необхідні на будь-якій роботі. Серед них – проєктний менеджмент, командна робота, комунікації, емоційний інтелект, тайм-менеджмент. Вони стають більш упевненими у собі, частіше проявляють ініціативу. Для компаній програми стажування поширюють обізнаність про бренд, а успішні стажери, в яких працедавець вкладає власні ресурси ще на етапі навчання, будуть набагато лояльнішими працівниками.

Стажування у Klitschko Foundation – це тримісячна програма, спрямована на профорієнтацію студентів 2-4 курсів. Ми створюємо умови, аби дати молодим людям змогу відчути на собі усі етапи працевлаштування: від проходження співбесіди до отримання рекомендацій для наступного місця роботи.

Під час стажування учасники:

– залучаються до роботи над проєктами Фонду, а менеджери проєктів стають менторами для стажерів, діляться досвідом та знаннями;

– відвідують лекції запрошених гостей з тайм-менеджменту, комунікацій, проєктного менеджменту, фандрайзингу, емоційного інтелекту та використовують отримані знання на практиці;

– проводять власний проєкт під керівництвом менеджерів;

– діляться знаннями з студентами своїх універститетів.

У кінці стажування учасники отримують рекомендаційні листи, які використовують для подальшого працевлаштування. Активні та ініціативні стажери можуть стати частиною команди Фонду.

Умови відбору

Переможців конкурсу ми оберемо за наступними критеріями:

– студент 2-4 курсу ЗВО;

– мотивація;

– навантаження в університеті, готовність поєднувати навчання зі стажуванням;

 

– знання іноземних мов;

– попередній досвід волонтерства/роботи;

– готовність реалізувати власний проєкт;

– особисті цінності.

Таймлайн

Реєстрація

До 16 лютого зареєструйся на my.klitschkofoundation.org

  1.  Заповни свій профіль у системі;
  2.  Обери проєкт «Стажування»;
  3.  Дай відповідь на усі питання анкети;
  4.  Зніми відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою (телефону/вебкамери/фотоапарата) та розкажи про себе, свої вміння і захоплення. Надай посилання на нього з YouTube;
  5.  Прослідкуй, щоб твоя відеовізитівка не була у відкритому доступі, а переглянути його можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування «Відкритий доступ» на «Доступ за посиланням».

Пів фінал

50 пів фіналістам ми надішлемо email-лист і і запросимо на тренінг “Active Citizens”. Дружня атмосфера дозволить виявити особисті якості кандидата та навички роботи у команді.

Фінал

Після тренінгу ми запрошуємо пів фіналістів на співбесіду. Під час особистого спілкування оцінюватимуться професійні якості та здатність кандидата працювати у формальних умовах. Ми надішлемо email-лист 20 фіналістам. Більше тут: klitschkofoundation.org

Джерело: ndu.edu.ua

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *