У Ніжині визначили переможця конкурсу бренду та брендбуку міста

 

 

06 лютого відбулося заключне засідання Оргкомітету з визначення розробника бренду та брендбуку міста Ніжина, на якому було затверджено результати фінального голосування та визначено переможця Конкурсу. За загальними результатами голосування мешканцями міста Ніжина та членами Оргкомітету перше місце посіла робота № 1 зі слоганом «Ніжин -завжди різний».
Нагадаємо, перший етап Конкурсу тривав з 1 березня до 1 вересня 2019 року. За цей час надійшло 23 роботи, кожна з яких мала містити письмове обгрунтування щодо змісту концептуальної ідеї бренду, графічне зображення логотипу (логотип міста на двох мовах, кольорове рішення, приклади використання логотипу на великих рекламних площах та на сувенірній продукції) та гасло.
На другому етапі Конкурсу членами експертної комісії було обрано 5 робіт та з 11 по 23 листопада 2019 року кожен охочий мешканець міста мав змогу віддати свій голос за найкращу роботу шляхом інтернет-голосування або у каб. № 10 виконавчого комітету Ніжинської міської ради та у відділеннях бібліотек. На третьому (останньому) етапі відбору було обрано 3 роботи, що набрали найбільшу кількість голосів мешканців міста, які в подальшому було виставлено для фінального голосування, що тривало з 1 січня по 1 лютого 2020 року.
Переможець Конкурсу надасть повноцінний бренд та брендбук для громади та отримає винагороду у розмірі 50 000 грн.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *