Через державний кордон України перевіряють температутру у подорожуючих

 

 

Розроблений алгоритм подальших дій прикордонників, митників, лікарів та представників органів місцевої влади у разі виявлення осіб з підвищеною температурою та явними ознаками захворюваності.

При цьому наголошуємо, що скринінг температури у подорожніх – перший етап виявлення небезпечного захворювання, який також проводиться і в інших країнах світу. Всі пункти пропуску через державний кордон України в межах Чернігівщини, без виключення, забезпечені необхідним обладнанням для проведення безконтактного вимірювання температури у громадян, які перетинатимуть кордон на в’їзд до України. Обладнання отримане централізовано та від Чернігівської обласної державної адміністрації.

Прикордонники роблять все належне для того, щоб особи з видимими ознаками захворюваності були виявлені на кордоні. Люди, в яких за результатами температурного контролю, буде виявлено підвищену температуру тіла та явні ознаки захворювання направлятимуться для проведення додаткового медичного обстеження.

Просимо громадян з розумінням поставитися до заходів, які  запроваджуються в пунктах пропуску. Зберігайте спокій та не забувайте, що інформаційна безпека не менш важлива.

 

В свою чергу прикордонники робитимуть все належне аби люди, перетинаючи кордон, не відчували незручностей.

Помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Олександр ДУДКО

Джерело: cheline.com.ua

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *