Як «Львів Європейський» змінює життя ніжинських студентів

 

22 лютого у Львові відбувся фінальний тур конкурсу перекладачів «Львів Європейський».

Взяти в ньому участь пощастило студентці факультету іноземних мов НДУ ім. М. Гоголя Юлії Лабур, яка виконала конкурсне завдання, відправила його і за 2 тижні отримала запрошення на фінал.

Юлія Лабур про конкурс:

 

 

 

Це був день шалених емоцій, спілкування і нового досвіду! Я дуже рада, що взяла участь у цьому конкурсі. Окрім здобутого диплому фіналіста, я відкрила для себе багато нового і спробувала свої сили у перекладознавстві.  Я зустрілася з представниками українського дубляжу фільмів і комп’ютерних ігор, дізналася деталі їхньої роботи. Під час інтерактивного завдання ми вирішували проблему боротьби зі стресом.  Я відвідала три лекції  і кожна з них  була неймовірно цікавою! 

Хочу подякувати організаторам конкурсу за такий чудовий інтерактив, незабутні враження та неповторні емоції.  Переклади проводяться з різних мов, таких як : англійська, німецька, французька, чеська, португальська, польська, тож раджу кожному спробувати себе.  Ви в жодному разі не пошкодуєте, а здобудете нові знання, досвід і корисні  знайомства.

Також висловлюю подяку керівництву та адміністрації університету за фінансову підтримку.

За інформацією ndu.edu.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *