Дві ніжинські школи перейменують

 

Ніжинські ЗОШ №6 та №5 перейменують. Про це стало відомо з розміщеного на Офіційному порталі міста проекту рішення “Про перейменування закладів загальної середньої освіти міста”.

Згідно з ним, виникає необхідність приведення у відповідність до вимог ст. 25 Закону України «Про освіту» типів та найменувань закладів загальної середньої освіти та затвердження їх статутів, враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради тощо, міська рада після підтримки такого рішення депутатами має перейменувати загальноосвітні школи Ніжина.

Повідомляє сайт НЕЖАТИН
Типи та найменування закладів загальної середньої освіти міста зміняться, але при цьому організаційно-правові форми юридичної особи залишаться без змін. Також будуть затверджені статути новоутворених закладів, а їхні керівники повинні будуть здійснити усі необхідні заходи для того, аби реалізувати дане рішення відповідно до чинного законодавства.

Відтак  школи стануть гімназіями та ліцеями. Зокрема Ніжинські ЗОШ І-ІІІ №6 та ЗОШ І-ІІІ №5 отримають назву – гімназією зі структурним підрозділом початкова школа – заклад освіти І ступеня.

 

 

 

Довідка:

Гімназія – це заклад середньої освіти II ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує базову середню освіту, а ліцей – це заклад середньої освіти III ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує профільну середню освіту.

Прийняття рішення не потребує додаткових фінансових витрат.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *