Відзавтра у Ніжині зупиняється рух громадського транспорту

 

Сьогодні, 21 березня, в великому залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника в зв’язку з прийняттям термінових рішень, пов’язаних з протидією поширення коронавірусу, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, повідомляє nizhynrada.

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради вирішив зупинити роботу міського пасажирського автомобільного транспорту на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади з 00 год. 01 хв. 21 березня 2020 року до закінчення карантину.
Попередньо на робочій нараді дане питання було підтримане перевізниками міста.
Міський голова зазначив, що наразі головною задачею є вжиття всіх заходів та прийняття необхідних рішень, для того, щоб призупинити темп розповсюдження коронавірусної інфекції, адже головна вимога протидії швидкого поширення – це дотримання відстані між джерелом поширення інфекції та тими, хто може заразитися даним захворюванням.

Найбільш ймовірним джерелом поширенням інфекції є громадський транспорт. Прийняття даного рішення може викликати ряд незручностей та проблем стосовно пересування людей містом: до робочих місць, магазинів, аптек. Але ризики набагато більші, ніж незручності, пов’язані з даним питанням.

Питання перевезення працівників на підприємства життєзабезпечення та оборонної промисловості, а також медичного персоналу до медичних закладів будуть додатково вивчені та вирішені.
Також виконавчий комітет одноголосно підтримав проекти рішень “Про поповнекння міського резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій” та “Про затвердження проектно-кошторисної документації”.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Катерина Симоненко
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

  1. И что вы этим добьетесь?
    Люди будут на таксях кататься Охоньку карман набивать.И будут пешака ходить.
    По продукты надо же как то ездить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *