Ніжинці занепокоїні сатном “Ніжин-озера” та просять владу прийняти міри

 

 

31 березня на сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилась одна про “Упорядкування Ніжин-озера і створення там публічного простору“.
Громада міста звертаються до влади міста з проханням звернути увагу на стан Ніжин-озера біля вул. Шекерогринівської.
“Загальновідомо, що інціятивні групи містян уже тривалий час намагаються улагодити озеро, борючися зі смородом, самостійно зариблюючи та очищуючи його. Попри всі докладені зусилля, ті, що підписалися, звертаються до міської ради посприяти у вирішенні низки таких питань:

1. Передусім слід пошукати компанію або ж громадську організацію, яка могла б узяти Ніжин-озеро в довгострокову оренду та навести лад.

 

2. Якщо ж вищевказане не видається можливим, просимо владу міста виділити необхідні кошти та ініцювати громадську акцію з усебічного очищення, упорядкування і зарибнення водойми.
3. Одночасно за можливості пропонуємо перетворити водойму та її берег на публічний простір для ніжинців, зокрема можна створити пляж, місця для риболовлі та пікніків, дитячий / спортивний майданчик.
Ніжинці упевнені, що спільні зусилля з облаштування Ніжин-озера сприятимуть діалогові людей зі владою, поліпшення добробуту жителів та туристичної привабливости міста”, – йдеться у петиції.
Зараз петиція набрала 76 підписів зі 100 потрібних. Щоб підтримати ініціативу ніжинців і підписати петицію перейдіть за посиланням: https://e-dem.in.ua/nizhyn/Petition/View/83

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *