Тимчасові водійські права замінити на постійні неможливо

 

 

З 27 березня сервісні центри МВС на карантині. На разі в області працює тільки один, у Чернігові. Вживу надає лише чотири послуги, визначені невідкладними:

— реєстрація нових легковиків;

— реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів для медичних установ;

— перереєстрація транспорту у зв’язку із втратою або викраденням свідоцтва про реєстрацію;

— відновлення прав у разі їх втрати або викрадення.

 

Аби оформити те, що вам потрібно, заздалегідь треба записатися у Чернігові за номером: (04622) 3-13-24. Спочатку надсилайте до чергового центру весь необхідний пакет документів. Після перевірки сканкопій працівники центру призначать дату прийому.

Екзаменів (теорія і практика) в період карантину не проводять. Та у багатьох водіїв виникла проблема через те, що дворічний строк дії їх першого посвідчення сплив, і тепер поліцейські штрафують.

Зазвичай обмін прав, виданих вперше, проводиться без складання іспитів, за умови, що з дня видачі посвідчення водій скоїв не більше двох адміністративних порушень Правил дорожнього руху та не став винуватцем аварії. Якщо скоїв ДТП

чи впіймався тричі, доведеться по-новому вчитися, а потім здавати теоретичний і практичний іспит. Багато тих, у кого строк дії водійського посвідчення сплив, хочуть перехитрити карантин і співробітників сервісного центру, і звертаються, мовляв, втратили документи. А коли їх пробивають по базі, видно, що днями термін дії закінчився. І права не міняють.

  • Ще у сервісному центрі дистанційно можна замовити та отримати у електронному вигляді довідку про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості.


Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №14 (1768), 2 квітня 2020 року

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *