Не нараховувати пеню по кредитах впродовж місяця після карантину: пропозиція парламенту

 

 

У парламенті зареєстрували законопроект, у якому пропонують окрім того, що не нараховувати пеню за прострочені кредити під час карантину, забезпечити 30 днів без нарахувань після його завершення. Відповідний законопроект № 3297 зареєструвала депутат Верховної Ради України Вікторія Кінзбурська.

«В разі прострочення позичальником у період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), або/та у тридцятиденний період після дня завершення дії такого карантину виконання грошового зобов’язання за договором, відповідно до якого позичальнику було надано кредит (позику) банком або іншим кредитодавцем (позикодавцем), позичальник звільняється від обов’язків сплатити на користь кредитодавця (позикодавця) неустойку, штраф, пеню за таке прострочення», – вказано у порівняльній таблиці до законопроекту.

Відповідні зміни мають бути передбачені у Господарському кодексі України.

Нагадаємо, Державна податкова служба України оприлюднила перелік податкових змін на час проведення карантину з метою запобігання поширення коронавірусу.

Джерело: agropolit.com

 

 

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *