Чим далі карантин, тим більше ніжинці починають його ігнорувати

Як повідомила 16 квітня на засіданні виконавчого комітету начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко.

Інформує НЕЖАТИН
Вона відмітила, що в перші дні карантину суб’єкти господарювання дотримувались карантинних обмежень. На вулицях майже не було людей. Проте, чим далі, до ніжинців почали з’являтись суттєві зауваження.
Зокрема до 9 квітня у центрі Ніжина працювала перукарня. Там відділу з благоустрою пояснили, що відкрились для себе.
«Хочу зазначити, що невеличкі заклади торгівлі працюють справно і без порушень. Люди переживають за свій бізнес: всі в масках та рукавичках. Проте, чим більший магазин, тим більше питань по дотриманню карантинних вимог, у першу чергу — до жителів міста. Об’їжджаючи їх, помітили, що люди не звертають уваги на оголошення розміщені на вході до магазину. Заходять без масок, заходять третіми чи п’ятими, агресивно реагують на зауваження.

15 квітня вкотре об’їжджали місто перевіряли супермаркети «Велмарт» та «АТБ».
З адміністрацією була проведена роз’яснювальна робота. На момент перевірки кількість відвідувачів перевищила норму і вони не дотримувались дистанції.
Окрім того люди похилого віку продовжували стихійну торгівлю біля ринку «Афганець». Поліція також проводила з ними роз’яснювальну роботу. Люди сьогодні почали проявляти байдужість, певною мірою, до свого здоров’я і разом з тим – до безпеки оточуючих.
Окрім того, безконтрольно на дитячих майданчиках граються діти, а вулицями їздять юнаки на скейтах. Коли звертались до батьків, вони стверджували – це наше право і ми дозволяємо.
Наша робота продовжується….»

Якщо вдруге особами буде помічено порушення карантану, будуть складені відповідні протоколи та виписані штрафи

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *